Contact

Bezoekadres:

Koekendaalseweg 11
7004GH Doetinchem

Postadres:

IJsselweg 7
7081AG Gendringen

Contactformulier:

Natuurlijk is het ook mogelijk om direct een bericht achter te laten, vul dan het contactformulier hieronder in.

 

    Uw naam*

    Uw emailadres*

    Geadresseerde:

    Uw bericht


    Let op: Wij reageren vanaf een "@graaf-ottogroep.nl" e-mailadres, deze worden niet door alle e-mail providers herkend. Hierdoor is het mogelijk dat onze mail in uw ongewenste mail terecht komt. Houdt daarom ook uw ongewenste mail in de gaten!

    E-mail adressen:

    Algemeen

    Voor vragen – info@graaf-ottogroep.nl

    Webmaster – webmaster@graaf-ottogroep.nl

     

    Speltakken

    Welpen – welpen@graaf-ottogroep.nl

    Scouts – scouts@graaf-ottogroep.nl

    Explorers – explorers@graaf-ottogroep.nl

    Roverscouts – roverscouts@graaf-ottogroep.nl

    Stam – stam@graaf-ottogroep.nl

     

    Bestuur

    Voorzitter – voorzitter@graaf-ottogroep.nl

    Secretaris – secretaris@graaf-ottogroep.nl

    Ledenadministratie – ledenadministratie@graaf-ottogroep.nl

    Penningmeester – penningmeester@graaf-ottogroep.nl

    Overig:

    Facebook – www.facebook.com/GraafOtto

    Google+ – plus.google.com

    Instagram – www.instagram.com/graafottogroep

    Steun Scouting – www.steunscouting.nl